Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Białej Podlaskiej: Będzie płot, a później port cargo

Utworzony przez Andrzej, 6 czerwca 2011 r. o 21:52
No, cóż, specjalnie się temu nie dziwię, że Urząd Miasta, czytaj prezydent ,,uznał'', że Judkowiak i jego klika ,,wykonała zobowiązanie'' w sprawie lądowiska. Ta ,,uznaniowość'' jest jednak zadziwiająca. Kilkanaście miesięcy temu, pan prezydent ,,uznał'', że Judkowiak prezentuje o wiele mniej, niż Turek i popędził go z przetargu. Wkrótce po tym ,,incydencie'', pan prezydent ,,uznał'', iż jednak należy ,,dostosować'' kryteria ,,przetargu'' właśnie pod spółkę Judkowiaka, co się zresztą stało. No to teraz Judkowiak ,,uznał'', że trza się zabrać za ,quasi'' lądowisko, co z kolei pan prezydent przyjął do wiadomości i oczywiście ,,uznał''. Uznaniowość, a przejrzystość ,,władzy'' lokalnej, zaiste jest zadziwiająca ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frank napisał:
No, cóż, specjalnie się temu nie dziwię, że Urząd Miasta, czytaj prezydent ,,uznał'', że Judkowiak i jego klika ,,wykonała zobowiązanie'' w sprawie lądowiska. Ta ,,uznaniowość'' jest jednak zadziwiająca. Kilkanaście miesięcy temu, pan prezydent ,,uznał'', że Judkowiak prezentuje o wiele mniej, niż Turek i popędził go z przetargu. Wkrótce po tym ,,incydencie'', pan prezydent ,,uznał'', iż jednak należy ,,dostosować'' kryteria ,,przetargu'' właśnie pod spółkę Judkowiaka, co się zresztą stało. No to teraz Judkowiak ,,uznał'', że trza się zabrać za ,quasi'' lądowisko, co z kolei pan prezydent przyjął do wiadomości i oczywiście ,,uznał''. Uznaniowość, a przejrzystość ,,władzy'' lokalnej, zaiste jest zadziwiająca ......
Po pierwszym przetargu wybuchła w kraju afera hazardowa, to się magistrat wystraszył. Ale PO szybko pokazała co sądzi o walce z korupcją, wię sytuacja szybko wróciła do polskiej normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak oto na naszym lotnisku "tymczasowo lądowisko" powstaje najdłuższy płot nowoczesnej europy , całe 13 km .Mam pytanie czy ten płot będzie latać czy na płocie będą latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak koles sobie wyobrazasz cokolwiek zrobic na lotnisku (nawet dobre wrazenie ;-) ) bez ogrodzenia terenu? Kazdy moglby latweo wejsc i cos wyniesc, wywiezc. A tak jest juz zabezpieczenie. Mam wrazenie, ze jakby zaczeli stawiac wysokie, solidne ogrodzenie to napisalbys, ze za solidne. Male -to za male. Krytykancie - dales cos na to ogrodzenie? Masz lepsza wizje lotniska? to trzeba bylo startowac do dzierzawy i zrobilbys lepszy biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jak koles sobie wyobrazasz cokolwiek zrobic na lotnisku (nawet dobre wrazenie ;-) ) bez ogrodzenia terenu?Kazdy moglby latweo wejsc i cos wyniesc, wywiezc. A tak jest juz zabezpieczenie.Mam wrazenie, ze jakby zaczeli stawiac wysokie, solidne ogrodzenie to napisalbys, ze za solidne. Male -to za male.Krytykancie - dales cos na to ogrodzenie? Masz lepsza wizje lotniska? to trzeba bylo startowac do dzierzawy i zrobilbys lepszy biznes.
Słuchaj no kolego-miłośniku płotów.Od dawna wiadomo,że bialska władza to ekipa "pozorantów" dlatego nie dziw się opiniom.Jak budowałeś(jeśli) swoją chałupę to zaczynałeś od płotu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adi napisał:
Słuchaj no kolego-miłośniku płotów.Od dawna wiadomo,że bialska władza to ekipa "pozorantów" dlatego nie dziw się opiniom.Jak budowałeś(jeśli) swoją chałupę to zaczynałeś od płotu?
Nasza władza pilnie potrzebuje sukcesu dlatego sprawa płotu nabiera takiego dużego znaczenia. Ja dzisiaj zjadłem na śniadanie salceson i z tego wnioskuję że moja sytuacja materialna się znacząco poprawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nasza władza pilnie potrzebuje sukcesu dlatego sprawa płotu nabiera takiego dużego znaczenia. Ja dzisiaj zjadłem na śniadanie salceson i z tego wnioskuję że moja sytuacja materialna się znacząco poprawiła.
Czy V-ce oddał zawyżoną trzynastke coś około 12 tys. zł .Sprawa ucichła pewnie przeznaczył na Powybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nasza władza pilnie potrzebuje sukcesu dlatego sprawa płotu nabiera takiego dużego znaczenia. Ja dzisiaj zjadłem na śniadanie salceson i z tego wnioskuję że moja sytuacja materialna się znacząco poprawiła.
A zebys wiedzial! Dobry salceson jest drozszy od byle jakiej kielbasy. Nawet dwa razy drozszy. I minimum dwa razy lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
A zebys wiedzial! Dobry salceson jest drozszy od byle jakiej kielbasy. Nawet dwa razy drozszy. I minimum dwa razy lepszy!
Też jestem tego samego zdania i dlatego napisałem jak wyżej, ale na jutro mam kiełbasę wiejską więc wracam do normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...